„Wednesday” sezon 2. Trójka nowych bohaterów potwierdzona

Wednesday na nowym materiale. Tak wygląda Akademia Nevermore
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Właśnie poznaliśmy nowych bohaterów popularnego serialu. Produkcja 2. sezonu „Wednesday” ruszy już w kwietniu w Irlandii.

„Wednesday” to niezwykle udany serial, który można zobaczyć na platformie Netflix. Opowiada on o losach Wednesday Adams, członkini znanej rodziny Adamsów. Świetna kreacja aktorska tytułowej bohaterki granej przez Jennę Ortegę, na pewno dodatkowo wpłynęła na popularność i wysokie oceny serialu.

Dziś dowiadujemy się, że kolejnym bohaterami będą: Karloff, Wolfgang oraz Annie. To trzy nowe postacie w świecie serialu. Pierwszy z nich nastolatek, który bardzo lubi sport. Wolfgang jest bardzo pewny siebie, a Annie z kolei to młoda i mądra dziewczyna w wieku około 12-14 lat. Nie wiemy jednak, kto zagra wspomniane postacie.

Jeśli lubicie czarny humor, to z pewnością „Wednesday” powinien wam się spodobać. Fani pierwszego sezonu powinni czekać na kolejny, bo jak widać zapowiada się intrygująco.

Zwiastun serialu “Wednesday”:

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie