Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

VR na konsoli XBOX Series X/S? Sporo na to wskazuje!

Przeciek o VR na XBOX Series X/S, dotarł do graczy dzięki wzmiance w Microsoft Flight Simulator.

Użytkownik o pseudonimie Cygnific, udzielający się na forum gry, odkrył linię kodu brzmiącą EDITION_Scarlett PublishedPackages_Scarlett.xml. Zapewne wielu z Was pamięta, że Scarlett to nic innego, jak nazwa robocza nowych konsol Microsoftu. Obecność informacji w kodzie, wskazuje, że zieloni próbują zaadaptować wirtualną rzeczywistość w grach na XBOX Series X/S.

Nie dziwi to specjalnie, biorąc pod uwagę fakt, że VR jest popularny wśród wielu użytkowników konsol. Bardzo prawdopodobne, że Amerykanie zaobserwowali potencjał tkwiący w nowej technologii i już pracują nad wirtualnymi goglami. Co prawda swego czasu Phil Spencer zasugerował, że gracze preferują raczej tradycyjne doznania w grach, ale być może zmienił zdanie.

Internauci zareagowali bardzo entuzjastycznie na wiadomość, w końcu kto nie chciałby przetestować nowej Forzy z okularami VR? Póki co pozostaje czekać na potwierdzenie wiadomości przez przedstawicieli Microsoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się