Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 „jest w dobrych rękach”, ale pojawiła się też zła wiadomość

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 - Paradox uspokaja graczy
Newsy PC PS5 Xbox Series

Szef Paradox Interactive twierdzi, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 jest w dobrych rękach. Na pokaz rozgrywki musimy jednak jeszcze poczekać.

W zeszłym roku potwierdzono, że rozwojem gry nie zajmuje się już Hardsuit Labs i projekt przeszedł w inne ręce. Do teraz nie wiemy, kto pracuje nad Bloodlines 2, ale wydawca zapewnia graczy, że wybrano odpowiedni zespół.

Ponieważ co jakiś czas dostaję to pytanie na Twitterze, myślę, że ta informacja może zainteresować przynajmniej kilkoro z Was: Gra jest w dobrych rękach i nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam więcej, gdy zespół i gra będą gotowe.

– napisał prezes Paradox Interactive Fredrik Wester na Twitterze

W innym wpisie na Twitterze Westera pojawiły się mniej optymistyczne informacje. Szef Paradoxu potwierdził, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 nie zostanie zaprezentowane na zaplanowanej na wrzesień konferencji PDXCON 2022. Wieść ta daje jasno do zrozumienia, że ewentualne ujawnienie daty premiery to dość odległy temat, o czym wspominano już wcześniej.

Obecny stan Bloodlines 2 to jedna wielka niewiadoma. Paradox Interactive wspomina o grze dość rzadko, a o nowych materiałach z rozgrywki na razie nie ma w ogóle mowy. Produkcja przechodziła z rąk do rąk i pozostaje mieć nadzieję, że kiedy już gra trafi na rynek, nie okaże się wielkim rozczarowaniem. Wszystko zależy od tego, jak poradzą sobie obecnie pracujący nad projektem deweloperzy z nieujawnionego studia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie