Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 nie zostało anulowane. Co dzieje się z grą?

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 napotkało wiele kłopotów po drodze i Paradox Interactive zdecydowało się na zmianę dewelopera. Gra jednak wciąż powstaje i wydawca ma dobre informacje dla graczy, którzy tracą już cierpliwość i nadzieje na premierę.

Kolejne, niepotwierdzone jeszcze, studio pracujące nad grą rzekomo dobrze radzi sobie z produkcją gry. Paradox Interactive chwali postępy, choć na razie nie ma co liczyć na ujawnienie daty czy nawet przybliżonego terminu premiery. Wydawca wciąż nie chce też zdradzać nazwy studia opiekującego się projektem.

Nowy deweloper radzi sobie całkiem nieźle i jesteśmy zadowoleni z postępu prac nad projektem, ale jeszcze sporo czasu upłynie zanim będziemy mogli zacząć mówić o datach premiery.

Wolimy, aby studio mogło w pełni skupić się na rozwoju gry i nie musiało zajmować się kontaktami z fanami, dlatego też do tej pory nie ujawniliśmy nazwy studia i cieszymy się, że tak pozostanie jeszcze przez jakiś czas.

– poinformował CFO Paradox Interactive, Alexander Bricca, w trakcie sprawozdania
Źródło cytatu: GamingBolt

Pierwotnie premiera Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 była planowana na marzec 2020 roku. Opóźnienie trwa więc już prawie dwa lata, co zdecydowanie nie służy oczekiwaniom graczy. Bloodlines ma problemy i nie jest to żadną tajemnicą. Niemniej najnowsze wieści od Paradox Interactive mogą napawać wciąż niewielkim, ale nadal optymizmem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%