Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ultimate Epic Battle Simulator za darmo. Walczą zombie, kurczaki i takie tam

Na Steamie można aktualnie zgarnąć bez żadnych opłat Ultimate Epic Battle Simulator. Na dodanie gry do biblioteki mamy czas do 1 lutego.

Brilliant Game Studios rozdaje właśnie na Steamie symulator epickich bitew. Aby przypisać tytuł do swojego konta, należy wejść na jego stronę na Steamie i kliknąć zielony przycisk Zagraj. Oferta jest ograniczona czasowo – sandbox można odebrać do 1 lutego do godziny 19:00.

Ultimate Epic Battle Simulator jest trochę nietypowe – jest to bardziej eksperyment niż poważny projekt. W tytule odtwarzamy bitwy z udziałem dziesiątek tysięcy jednostek: rycerzy, trolli, a nawet zwierzaczków takich jak kury – jak mówią twórcy, gracza ogranicza wyłącznie jego wyobraźnia.

Jeśli jesteście ciekawi, jak to wszystko wygląda w praktyce, zerknijcie na poniższy trailer. Widzimy tam m.in. armię rzymską wyżynającą hordy niewinnych kur, by chwilę później rzucić się z urwiska.

Co dotyczy innych bezpłatnych gier, kolekcjonerzy darmoszek będą na pewno zainteresowani kolejnym prezentem od Epic Games. W tym tygodniu jest to metroidvania Dandara: Trials of Fear Edition, o której piszemy tutaj. Natomiast za tydzień dostaniemy za darmo turową strategię For the King (tak, wiemy, że już była – ale może ktoś przegapił).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się