Ubisoft+ na konsolach Xbox. Mogą nas dzielić dni od premiery

Ubisoft+ Multi Access już na Xbox! Nowa subskrypcja jest jednak droga
Newsy Xbox Series XOne

Posiadacze konsol Xbox od dawna czekają na dostęp do usługi Ubisoft+. Prawdopodobnie premiera dosłownie na dniach, choć nie wiadomo, czy wszystkie gry Ubi dostaniemy w ramach Xbox Game Pass.

Ubisoft+ to usługa słynnego wydawcy, w której znajdziemy choćby najnowsze odsłony Assassin’s Creed czy Far Cry. Posiadacze konsol Xbox już wkrótce mają w niej zasmakować.

Ubisoft+ na Xbox już w kwietniu

Przynajmniej tak twierdzi jeden z insider’ów, który niedawno zdradził zakulisowe informacje o Assassin’s Creed Mirage, a dzisiaj pokazał pierwszy screen z Avatar: Frontiers of Pandora. Informator napisał na Twitterze, że Ubisoft+ zadebiutuje na Xboksie w połowie kwietnia.

Pamiętaj tylko, że nie jest to oficjalna wiadomość. Jeśli Ubisoft wraz z Microsoftem potwierdzą rewelację, na pewno o tym napiszemy.

Zapewne wielu z Was zastanawia się, czy Ubisoft+ wejdzie w skład subskrypcji Xbox Game Pass. Tutaj też nie ma potwierdzenia, lecz osobiście w to wątpię. Dodanie wszystkich gier Ubi do XGP mogłoby podnieść cenę subskrypcji. Jednak nic nie jest oczywiście przesądzone.

Przypominam, że część oferty Ubisoftu jest dostępna w ramach PS Plus. Kto posiada Plusa w wersji Extra lub Premium, ma dostęp do „odnogi” Ubisoft+, czyli Ubisoft+ Classics. A tutaj znajdziemy takie hity francuskiego wydawcy, jak Assassin’s Creed Valhalla, For Honor czy Far Cry 4. Być może na Xbox również tylko część gier z Ubisoft+ zawita w Game Pass. Czas pokaże.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie