Tryb sieciowy Resident Evil: Revelations 2. Czeka na nas ponad 200 misji!

Do wyboru 15 postaci.

Capcom wyjawił kilka szczegółów dotyczących trybu RAID, który znajdziemy w Resident Evil: Revelations 2. Zła wiadomość jest taka, że początkowo będzie on dostępny jedynie offline (w opcji dla jednego gracza lub dwóch na podzielonym ekranie).


Pierwszy z czterech odcinków Revelations 2 zostanie wydany 25 lutego. Oprócz trybu fabularnego znajdziemy tam 54 misje do RAID Mode i trzy poziomy trudności. W epizodzie drugim (premiera 4 marca) oraz trzecim (premiera 11 marca) zobaczymy po 36 dodatkowych misji. Ostania część (premiera 18 marca) ma zawierać natomiast kolejne 68 misji do RAID. Wychodzi dokładnie 194, lecz Capcom zaznacza, że ostatecznie znajdzie się w tym trybie ponad 200 misji o zwiększającym się poziomie trudności.

Będą to nie tylko nowe mapy, lecz również tereny znane z pierwszej części Revelations oraz Resident Evil 6. Do odblokowania dostaniemy 15 postaci. Znajdą się wśród nich m.in. Claire, Moira, Barry i Gina. Będzie również Hunk (dla posiadaczy Przepustki Sezonowej) oraz Wesker, który znajdzie się w wydaniu pudełkowym.

Dopiero po wydaniu wszystkich czterech części na płytce (w marcu) tryb RAID będzie dostępny online. Jak prezentuje się taka zabawa? Zobaczcie nowy gameplay.

Raid Mode w Resident Evil: Revelations 2

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet