Dead Space 2 - igła w oku

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

TOP 10 najbardziej stresujących momentów z gier. Aż serce przyspiesza

Gry wideo wywołują wiele emocji. Strach, smutek, radość i ekscytacja to tylko niektóre z nich, a do pakietu brakuje nam tylko stresu. Prezentujemy TOP 10 momentów z gier, przez które siedzieliśmy jak na szpilkach.

W artykule znajdziecie spojlery z: Eternal Darkness, The Last of Us Part II, Spec Ops: The Line, Call of Cthulu: Dark Corners of the Earth, Dead Space 2.

10. Dźwięk Creepera za plecami w Minecraft

Można powiedzieć, że to już swoisty klasyk. Każdy, kto grał w Minecraft dłużej niż godzinę, miał nieprzyjemność spotkać się z pewnym zielonym panem. Złowieszcze syknięcie za plecami, które poprzedzało nadchodzącą śmierć i zniszczenie to jeden z najbardziej niepokojących (choć też niepozornych) dźwięków, jakie usłyszymy w grach wideo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%