TOP 10 darmowych gier na PlayStation 4

darmowe gry PS4
Publicystyka

Pady w dłoń i gramy za darmo! Oto najlepsze darmowe gry PS4, wśród których znajdziecie hity do rozgrywki w sieci i z trybem singleplayer.

Nie otwierajcie portfelów, nie krzyczcie na Sony, że w sklepie PSN drogo jak u Janusza na Allegro. Tak, za najlepsze exy trzeba słono płacić, ale da się grać w ciekawe gry na PS4 nawet za darmo. A jakie warto odpalić? Mam coś dla Was z bijatyk, FPS-ów, RPG i wielu innych popularnych gatunków gier.

Najlepsze darmowe gry PS4


10. Dead or Alive 6: Core Fighters

Kawałek kampanii, tryb sieciowy, opcje treningowe i 4 postacie do wyboru – niby mocno okrojona gra, ale to naprawdę dobry deal skierowany do pożeraczy bijatyk. Zważywszy na dość wysoką cenę pełnej wersji, jest to spory kąsek dla osób, które chciałyby bezpłatnie sprawdzić (i to bez limitu czasu) najnowszą część Dead or Alive. Na tle Tekken 7 lub MK11 wciąż wygląda przyzwoicie i broni się przyjemnym systemem walki.


9. Fortnite Battle Royale

Zgadnijcie, jaka gra była najczęściej ogrywana na całym świecie w 2021? Fortnite zawładnął masami zwykłych graczy, załapał się na listę gier esportowych i zarobił krocie, będąc przy tym darmową pozycją, m.in. na PS4. Tylko wiecie, Battle Royale trzeba lubić, tak jak kreskówkowy charakter gry i koncepcję rywalizacji. Starcia z setką żywych przeciwników na kurczącej się mapie sprawiają, że nasze umiejętności i wiedza o grze są szybko weryfikowane.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie