screen z filmu X, którego reżyserem jest Ti West

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Kolejny krwawy horror od twórcy „V/H/S” i „Domu diabła”. Oto zwiastun „X” Ti Westa

Ti West powraca z nowym horrorem. Zobaczcie, jak zapowiada się jego najświeższe dzieło o tajemniczym tytule X.

Film jest chyba lekko inspirowany Teksańską masakrą piłą mechaniczną, lecz zdecydowanie wprowadza do konwencji kilka nowych elementów. Akcja dzieje się w latach 70., gdy grupa młodych filmowców trafia do małego miasteczka w Teksasie. Okazuje się jednak, że mieszkańcy miasteczka nie należą do najbardziej przyjaznych, a ekipa filmowa będzie musiała walczyć o życie.

W obsadzie znaleźli się: Brittany Snow, Mia Goth, Kid Cudi, Martin Henderson, Owen Campbell, Stephen Ure, a także Jenna Ortega (którą w najbliższym czasie możecie zobaczyć w nowym Krzyku). Premiera X już 18 marca 2022 roku. Tymczasem zobaczcie trailer, będący swoistym majstersztykiem – ukazuje bowiem na tyle mało, by nie zepsuć rozrywki, ale i na tyle dużo, by widz chciał więcej. Przekonajcie się sami:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%