Hit z PC i PS4 ląduje na kolejnej platformie

Darzona ogromnym uznaniem gra jest teraz dostępna na urządzenia Apple: iPhone i iPad.

The Talos Principle zadebiutowało początkowo na komputerach PC, a następnie mieliśmy wersję przeznaczoną konsoli PlayStation 4. Tytuł zbierał świetne oceny od recenzentów i według Metacritic, wydanie pecetowe zasługuje na notę 85/100, a w przypadku edycji na sprzęt od Sony mamy 88/100.

Następnie otrzymaliśmy edycję The Talos Principle na Androida i dopiero teraz gra ląduje na iOS. Grę można zakupić w App Store za 23,99zł. Wydaniu gry w wersji iOS towarzyszy także wydanie autorskiej muzyki Damjana Mravunaca z The Talos Principle w specjalnej dwupłytowej edycji winylowej od Laced Records.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

The Talos Principle na iOS posiada innowacyjną mechanikę tap-to-move, wspaniałą grafikę 3D i przede wszystkim wciągającą 20-godzinną rozgrywkę przepełnioną perfekcyjnie zaprojektowanymi zagadkami. Zespół Croteam nie poszedł na łatwiznę – nowe wydanie gry powstało w kombinacji Metal API od Apple ze stworzonym przez studio własnym silnikiem graficznym Serious Engine, wszystko by zapewnić użytkownikom najwyższej jakości produkcję bez problemów z wydajnością.

Croteam oraz Laced Records połączyło siły by wydać przepiękną ścieżkę dźwiękową z gry The Talos Principle, skomponowaną przez Damjana Mravunaca. Edycja specjalna zawiera kolekcję 28 utworów na dwóch 180g płytach winylowych. Wydanie z oprawą graficzną autorstwa Toma J Manninga można zamówić przez internet z międzynarodowej strony lacedrecords.co. Dziesięć zestawów posiada autograf Damjana Mravunaca i zostaną one losowo wysłane do zamawiających.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.