Dwight z The Office reklamuje nową grę twórców Elden Ring i to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

The Office - Dwight reklamuje nową grę twórców Elden Ring [WIDEO]
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

The Office może i nie powróciło, ale Rainn Wilson wcielił się w postać bliźniaczo podobną do Dwighta. I to w reklamie Armored Core VI: Fires of Rubicon.

From Software dba o swoich starych fanów. Firma po wydaniu Elden Ring nie zamknęła się na kolejne 10 lat w pracowni, tworząc kolejne arcydzieło. Zamiast tego niedawno doczekaliśmy premiery gry, która jeszcze niedawno wydawała się czymś czysto abstrakcyjnym. Seria Armored Core powróciła, a szósta część zdobywa naprawdę dobre oceny.

Z pewnością jednak tytuł nie wzbudzi aż takiego zainteresowania, jak ostatnie epickie fantasy od japońskiego studia. Mimo to wydawca stara się jak może, aby tylko przekonać graczy. Teraz postawili na zatrudnienie popularnego aktora Rainna Wilsona, którego z pewnością każdy kojarzy z roli Dwighta Schrute’a z kultowego amerykańskiego The Office.

Wilson wciela się w postać bliźniaczo podobną do Dwighta. Tym razem jest jednak wymęczonym agentem firmy ubezpieczeniowej. “Kiedy życie się wydarzy, Mechless Mutual Insurance obejmuje wszystko*, aby zapewnić ci spokój ducha” – czytamy w opisie zwiastuna. Problem w tym, że niewielka “*” gwiazdka przekierowuje nas do wyjaśnienia, że nie – w zasadzie to ubezpieczenie na mechy nie obejmuje prawie niczego. I to właśnie próbuje ciągle dopytującym klientom wyjaśnić główny bohater reklamy.

Jest zabawnie, a przede wszystkim – nostalgicznie. Nie tylko mówimy o spocie w klimacie The Office, ale również o serii Armored Core. Klasyka więc powraca i z pewnością cieszą takie “kolaboracje”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie