The Game Awards 2019 z prezentacją około 10 nowych gier

The Game Awards 2019 zbliża się wielkimi krokami. Organizator wyjawił, że na gali zostanie zapowiedzianych około 10 nowych gier.

Tegoroczna gala The Game Awards rozpocznie się 13 grudnia o godzinie 2.30 czasu polskiego. Na imprezie jak co roku zostaną przyznane najbardziej prestiżowe nagrody w branży. W czasie sesji Ask Me Anything na forum Reddit organizator i pomysłodawca TGA Geoff Keighley poinformował, że w tracie wydarzenia zostanie zapowiedzianych około 10 nowych gier. “Mamy parę nowych tytułów do zaprezentowania. Na gali pokazanych zostanie około 10 produkcji, które nie były wcześniej zapowiadane i nikt o nich nie słyszał”, napisał Geoff Keighley.

Co więcej, od organizatora The Game Awards wiemy, że na imprezie na pewno nie zostanie pokazany Resident Evil 3 Remake. “Nie planujemy (i w sumie nigdy nie planowaliśmy) robić czegokolwiek w związku z Resident Evil 3  podczas wydarzenia. Wszystkie przecieki, które to sugerowały, nie były prawdziwe”, napisał Geoff Keighley.

Fani serii po cichu liczą na to, że RE 3 Remake zostanie zapowiedziany jeszcze przed TGA. Twórcy mogą też zaprezentować tytuł tuż przed świętami 21-22 grudnia podczas Jump Festa – albo już w roku kolejnym. Jak będzie, pokaże czas.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: