The Finals z genialnym wynikiem w czasie otwartej bety. Szykuje się hit?

The Finals
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

The Finals od Embark Studios niedawno gościło graczy w ramach otwartej bety. Gra okazała się niebagatelnym sukcesem, bo na serwerach zameldowało się aż 7,5 miliona graczy. Drodzy państwo, oto nadchodzi prawdziwy hit w kategorii sieciowych strzelanek. To świetna wiadomość, zwłaszcza dla miłośników gier FPS. Graliście?

The Finals to będzie mega hit!

Dokładnie 26 października rozpoczęła się otwarta beta gry The Finals od Embark Studios. Rozgrywka otwarta dla wszystkich graczy miała trwać 10 dni, do 5 listopada, jednak z uwagi na przytłaczającą popularność zakończyła się dopiero dzień później. Z początku wystąpiło kilka problemów technicznych, jednak deweloperzy bardzo szybko zareagowali na zgłoszenia graczy. Rozgrywka została przyjęta niezwykle ciepło, o czym świadczą liczby wygenerowane przez społeczność.

Serwery gry odwiedziło aż 7,5 miliona graczy, co jest wprost niesamowitym zwiastunem przyszłości gry. Sieciowy FPS jeszcze nie wyszedł na rynku, ale mamy prawo sądzić, że czeka nas prawdziwy hit. Gra w fazie bety została przyjęta świetnie, gracze nie mogli nachwalić się systemu rozgrywki i wielu rozwiązań, które przygotowali twórcy. Dla deweloperów taka populacja podczas testów okazała się zbawieniem — dzięki temu mogli mocno podreperować balans rozgrywki i broni czy umiejętności oraz narzędzi dostępnych podczas zabawy.

Obecnie pozostaje nam wyczekiwać premiery The Finals, która została przewidziana na 2024 rok. Gra ukaże się na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Z pewnością będzie to poważny pretendent do wejścia w świat e-sportu. Czy jednak uda się tam pozostać na dłużej? To okaże się w przyszłości. Na pewno możemy liczyć na genialną pozycję w świecie FPS-ów online do rozgrywki ze znajomymi i nie tylko.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie