Ambitna polska gra o Słowianach dostała demo. Pobierzecie je za darmo

The End of the Sun, czyli polska gra o Słowianach, dostała demo
Newsy PC

The End of the Sun cały czas jest rozwijane. Na potwierdzenie tego dostaliśmy niedawno zupełnie darmowe demo gry pozwalające sprawdzić tytuł w akcji.

Polacy pracują nad bardzo ciekawą grą eksploracyjno-przygodową. Aktualnie możemy sprawdzić ją zupełnie za darmo i to na Steam.

The End of the Sun dostało demo

Polacy określający się jako The End of the Sun Team pracują od paru lat bardzo intrygującą pozycją traktującą o Słowianach. Tytuł ma w zamiarach przybliżyć nam ich życie, a także zaprezentować dość unikalną historię. Zapowiada się naprawdę dobrze, a teraz każdy może bez opłat sprawdzić, jak się w to w ogóle gra.

Tytuł ma ukazać się już w tym roku, a konkretnie – w jego trzecim kwartale. W 2020 roku twórcy zebrali potrzebne im fundusze na ukończenie produkcji, więc trochę czasu od tamtej pory minęło. Na szczęście projekt cały czas się rozwija. Jeżeli jesteście zainteresowani jego sprawdzeniem, w tym miejscu znajdziecie demo gry.

Gra ma przedstawić nam historię podróżnika w czasie, który przygląda się życiu pewnej grupy Słowian w konkretnych przedziałach czasu. Mimo wątku science-fiction i fantasy znajdziemy tu sporo realizmu. Twórcy zadbali o możliwość nie tylko cofnięcia się do bardzo ciekawego okresu, ale również zawarli tu sporo narzędzi używanych dawniej. Nawet zeskanowali przedmioty i budynki, korzystając z muzeów etnograficznych, dzięki czemu powinniśmy liczyć na wierne oddanie tamtych lat. Trzymam kciuki, bo tego typu nieliniowe historie mogą nieźle zaskoczyć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie