Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2 za darmo do sprawdzenia na PC, PS4 i Xbox One

Ubisoft udostępnia The Division 2 za darmo po raz kolejny, zatem kto chętny pobawić się nie płacąc ani grosza, niech zerknie na szczegóły.

Za niecały tydzień premiera ogromnego dodatku The Division 2: Warlords of New York, lecz zanim do tego dojdzie, Ubisoft chce zachęcić do swojej produkcji kolejnych graczy oferując pełną podstawową wersję za darmo.

The Division 2 za darmo – kiedy, co i jak?

Grę sprawdzimy za darmo na PC (Uplay/Epic), PlayStation 4 oraz Xbox One. Start 27 lutego (o godzinie 9:00 czasu polskiego), koniec 2 marca (o godzinie 9:00 czasu polskiego). Wczesne pobieranie plików jest już możliwe na konsoli Sony oraz na komputerach PC.

Żeby wziąć udział w darmowym weekendzie, należy odwiedzić stronę gry za pośrednictwem aplikacji Uplay lub sklepu Epic Store (w przypadku PC), lub zajrzeć na kartę gry w PS Store lub Xbox Store (w przypadku konsol).

WAŻNE – Jeśli chcecie zagrać na konsoli Xbox One, wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold. W przypadku PS4 nie musimy natomiast posiadać abonamentu PS Plus.

Ubisoft dodaje, że wszelkie postępy poczynione w trakcie tego lub poprzedniego darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, o ile tylko ją kupisz. Prócz tego w ten darmowy weekend będzie można kontynuować grę od miejsca, w którym została ona przerwana w trakcie poprzedniego darmowego weekendu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się