The Division 2 za darmo do sprawdzenia na PC, PS4 i Xbox One

The Division 2 za darmo do sprawdzenia na PC, PS4 i Xbox One
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft udostępnia The Division 2 za darmo po raz kolejny, zatem kto chętny pobawić się nie płacąc ani grosza, niech zerknie na szczegóły.

Za niecały tydzień premiera ogromnego dodatku The Division 2: Warlords of New York, lecz zanim do tego dojdzie, Ubisoft chce zachęcić do swojej produkcji kolejnych graczy oferując pełną podstawową wersję za darmo.

The Division 2 za darmo – kiedy, co i jak?

Grę sprawdzimy za darmo na PC (Uplay/Epic), PlayStation 4 oraz Xbox One. Start 27 lutego (o godzinie 9:00 czasu polskiego), koniec 2 marca (o godzinie 9:00 czasu polskiego). Wczesne pobieranie plików jest już możliwe na konsoli Sony oraz na komputerach PC.

Żeby wziąć udział w darmowym weekendzie, należy odwiedzić stronę gry za pośrednictwem aplikacji Uplay lub sklepu Epic Store (w przypadku PC), lub zajrzeć na kartę gry w PS Store lub Xbox Store (w przypadku konsol).

WAŻNE – Jeśli chcecie zagrać na konsoli Xbox One, wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold. W przypadku PS4 nie musimy natomiast posiadać abonamentu PS Plus.

Ubisoft dodaje, że wszelkie postępy poczynione w trakcie tego lub poprzedniego darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, o ile tylko ją kupisz. Prócz tego w ten darmowy weekend będzie można kontynuować grę od miejsca, w którym została ona przerwana w trakcie poprzedniego darmowego weekendu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie