Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2: Władcy Nowego Jorku. Zobacz film animowany [WIDEO]

Ubisoft prezentuje krótkometrażowy film animowany, który promuje nadchodzący dodatek The Division 2: Warlords of New York. 

Kto czeka na nową zawartość do The Division 2, niech zerknie na poniższy filmik, który w atrakcyjny sposób przedstawia tło fabularne dodatku Warlords of New York.

Jak czytamy w opisie materiału: Aaron Keener był Agentem Division, który się zbuntował. Teraz pociąga za sznurki siatki upadłych agentów w Nowym Jorku. Wszystko zaczęło się od Agenta Division, który przeszedł na ciemną stronę. Teraz naszym zadaniem jest go powstrzymać.

Przypominamy, że Warlords of New York to płatny dodatek do The Division 2, który zadebiutuje już 3 marca. Zaoferuje on nowe lokacje, scenariusz, wyposażenie, jak i zmiany w samym gameplayu. Dodatek przeniesie nas do Nowego Jorku, lecz w zupełnie inne miejsca niż te znane z pierwszej części gry. Nasze kroki skierujemy na Dolny Manhattan (w tym Wall Street czy Chinatown), gdzie naszym głównym zadaniem będzie rozprawienie się z byłym agentem Dywizji oraz jego kolegami.

Ubisoft zapowiada przy okazji zmiany w systemie RPG The Division 2. Dodatkowo maksymalny poziom doświadczenia wzrośnie do 40. Przebudowie ulegnie również system rekalibracji sprzętu. Z obszaru miasta zniknie śnieg; zamiast niego doświadczymy słonecznej pogody, co wpłynie na klimat gry. Natomiast jeśli chodzi o wyposażenie, to ma m.in. wrócić znana z pierwszej odsłony serii sticky bomb.

Warto też dodać, że przez najbliższe dni mamy okazję pograć w The Division 2 za darmo. Szczegóły tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%