The Division 2: Władcy Nowego Jorku. Zobacz film animowany [WIDEO]

The Division 2: Władcy Nowego Jorku. Zobacz film animowany [WIDEO]
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft prezentuje krótkometrażowy film animowany, który promuje nadchodzący dodatek The Division 2: Warlords of New York. 

Kto czeka na nową zawartość do The Division 2, niech zerknie na poniższy filmik, który w atrakcyjny sposób przedstawia tło fabularne dodatku Warlords of New York.

Jak czytamy w opisie materiału: Aaron Keener był Agentem Division, który się zbuntował. Teraz pociąga za sznurki siatki upadłych agentów w Nowym Jorku. Wszystko zaczęło się od Agenta Division, który przeszedł na ciemną stronę. Teraz naszym zadaniem jest go powstrzymać.

Przypominamy, że Warlords of New York to płatny dodatek do The Division 2, który zadebiutuje już 3 marca. Zaoferuje on nowe lokacje, scenariusz, wyposażenie, jak i zmiany w samym gameplayu. Dodatek przeniesie nas do Nowego Jorku, lecz w zupełnie inne miejsca niż te znane z pierwszej części gry. Nasze kroki skierujemy na Dolny Manhattan (w tym Wall Street czy Chinatown), gdzie naszym głównym zadaniem będzie rozprawienie się z byłym agentem Dywizji oraz jego kolegami.

Ubisoft zapowiada przy okazji zmiany w systemie RPG The Division 2. Dodatkowo maksymalny poziom doświadczenia wzrośnie do 40. Przebudowie ulegnie również system rekalibracji sprzętu. Z obszaru miasta zniknie śnieg; zamiast niego doświadczymy słonecznej pogody, co wpłynie na klimat gry. Natomiast jeśli chodzi o wyposażenie, to ma m.in. wrócić znana z pierwszej odsłony serii sticky bomb.

Warto też dodać, że przez najbliższe dni mamy okazję pograć w The Division 2 za darmo. Szczegóły tutaj.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie