Tekken 8 z kolejnym trailerem. Oto Kuma, niedźwiedź z gatunku śmiertelnych

Tekken 8 Kuma
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Premiera gry Tekken 8 nadchodzi wielkimi krokami. Z tej okazji twórcy regularnie prezentują kolejne zwiastuny skupiające się na poszczególnych bohaterach nadchodzącej odsłony kultowej serii. Tym razem przyszedł czas na najbardziej wojowniczego niedźwiedzia, jakiego widział świat. Drodzy fani, oto Kuma.

Kuma w Tekken 8 zniszczy każdego

Najnowsza odsłona Turnieju Żelaznej Pięści to kolejna okazja do spotkania znanych i lubianych bohaterów poprzednich części. Liczba wojowników jest całkiem spora, bo w podstawowej wersji gry do naszego użytku zostanie oddanych aż 32 wojowników. Do premiery coraz mniej czasu, w związku z czym w sieci pojawiają się nowe trailery dotyczące poszczególnych bohaterów. Dzisiaj rzucimy okiem na Kumę.

Kuma to ochroniarz i zwierzak samego Heihachi’ego Mishimy. Jak jego właściciel, tak i niedźwiadek ma w zanadrzu sporo potężnych ciosów i kombinacji. Starcie z niedźwiedziem nie należy do łatwych, a już na pewno nie wtedy, gdy „miś” używa w pełni wachlarzu swoich umiejętności. Te są całkiem charakterystyczne, choć w poniższym zwiastunie widać, do czego posunęli się twórcy:

Chodzi oczywiście o moment, w którym Panda odrzuca oświadczyny Kumy, a ten w całym swoim szale sięga po rybę. Ta z prezentu staje się momentalnie potężnym orężem, które na koniec zamienia się w rakietę wystrzeloną w kierunku przeciwniczki. Co tu dużo mówić, będzie się działo.

Premiera gry Tekken 8 będzie mieć miejsce 26 stycznia 2024 roku. Gra ukaże się na pecetach, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie