Szczęściarze mogą liczyć na niesamowitą niespodziankę w abonamencie PS Plus

PS-Plus-Gran-Turismo
Newsy

Już wkrótce premiera filmu Gran Turismo i właśnie z tej okazji Sony zorganizowało niezłą akcję dla posiadaczy PS Plus.

Gracze subskrybujący PS Plus mogą się miło zaskoczyć, jeśli sprawdzą swojego maila. Okazuje się, że Sony zaprasza wybrańców na przedpremierowy pokaz filmu Gran Turismo. Po chwili euforii może przyjść jednak ochłodzenie emocji, kiedy wczytamy się w szczegóły. Choć sama akcja szczytna, to ma swoje mankamenty. Jakby nie było, posiadanie abonamentu PS+ jest niemal obowiązkiem dla osób grających na PS5 i PS4. Dzięki tanim doładowaniom portfela w PS Store, zdobędziesz go taniej:

Przedpremierowy pokaz filmu Gran Turismo z PS Plus

O mailach, które dostają gracze, informuje serwis PlayStationLifestyle. Według informacji portalu, część osób posiadających PS+ dostaje informację „Zobacz Gran Turismo przed innymi” na skrzynkę e-mail. Wspomniałem, że akcja nie jest idealna i już tłumaczę, dlaczego tak uważam.

Po pierwsze wybrańcy otrzymują tylko zaproszenie, a nie bilet. Należy zatem samemu zapłacić za seans, zapewne pokazując dowód posiadania Plusa. Po drugie, przedpremierowe pokazy mają być wyświetlane w wybranych kinach. Zatem może się okazać, że ktoś otrzyma wiadomość od Sony, a film będą grali w innym mieście.

Kto jednak dostanie maila i będzie wybierał się na seans, przedpremierowo zobaczy Gran Turismo w dniu 8 sierpnia. Oficjalna premiera filmu nastąpi dwa dni później, 10 sierpnia.

Nie wiadomo też, czy również w Polsce zaplanowano oglądanie filmu „przed innymi”. Sprawdzajcie maila i jeśli dostaliście wiadomość od Sony, napiszcie o tym w komentarzu!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie