Szansa na sprawdzenie Overwatch za darmo

Overwatch cena tanie gry
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Gracze powinni zapisać tę datę w kalendarzu.

Blizzard podało, że szykuje kolejny darmowy weekend w Overwatch, dzięki któremu każdy będzie mógł bez żadnych opłat przetestować produkcję. Darmowy weekend trwać będzie od 25 do 29 maja (jak widać, data obejmuje nie tylko dni weekendowe). Próbny okres na Overwatch obejmuje wszystkie trzy platformy, na których produkcja jest dostępna, czyli PC, PS4 oraz XOne.

Podczas tego darmowego weekendu producent udostępni bezpłatnie wszystkich 27 bohaterów i 18 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów. Co więcej, jeśli gra wam się spodoba i postanowicie kupić Overwatch po jej wypróbowaniu, zachowacie postępy poczynione w ten weekend. Pamiętajcie tylko, żeby użyć tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, na którym graliście.

Użytkownicy PlayStation 4 będą mogli dołączyć w ten weekend za darmo bez konieczności posiadania konta PS Plus. Konto PS Plus będzie wymagane do gry po 29 maja, jednak opcje kupna subskrypcji będą dostępne przez cały czas trwania promocji oraz po jej zakończeniu.

Źródło: Blizzard

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie