Overwatch cena tanie gry

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Szansa na sprawdzenie Overwatch za darmo

Gracze powinni zapisać tę datę w kalendarzu.

Blizzard podało, że szykuje kolejny darmowy weekend w Overwatch, dzięki któremu każdy będzie mógł bez żadnych opłat przetestować produkcję. Darmowy weekend trwać będzie od 25 do 29 maja (jak widać, data obejmuje nie tylko dni weekendowe). Próbny okres na Overwatch obejmuje wszystkie trzy platformy, na których produkcja jest dostępna, czyli PC, PS4 oraz XOne.

Podczas tego darmowego weekendu producent udostępni bezpłatnie wszystkich 27 bohaterów i 18 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów. Co więcej, jeśli gra wam się spodoba i postanowicie kupić Overwatch po jej wypróbowaniu, zachowacie postępy poczynione w ten weekend. Pamiętajcie tylko, żeby użyć tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, na którym graliście.

Użytkownicy PlayStation 4 będą mogli dołączyć w ten weekend za darmo bez konieczności posiadania konta PS Plus. Konto PS Plus będzie wymagane do gry po 29 maja, jednak opcje kupna subskrypcji będą dostępne przez cały czas trwania promocji oraz po jej zakończeniu.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%