Symulator Farmy 2016 już jest w sklepach

Gotowi na wcielenie się w prawdziwego farmera?

Symulator Farmy 2016 to najnowsza gra z serii o tematyce rolnej. Wszyscy miłośnicy uprawy roli i entuzjaści agroturystyki, a także fani wszelkiej maści traktorów zapewne ucieszą się, że już dziś w sprzedaży pojawia się najnowsza odsłona gry, w cenie 69,90 zł na PC, w polskiej wersji językowej.

Wcielając się w wirtualnego rolnika gracz będzie miał okazję zadbać o uprawy i korzystać z bogatej floty rolniczej. Symulator Farmy 2016 to najbardziej rozbudowany i drobiazgowo odwzorowany symulator o tematyce rolnej, za którego produkcję odpowiada polski deweloper PlayWay.


Wirtualni rolnicy wraz z grą Symulator Farmy 2016 otrzymają możliwość wcielenia się zawód rolnika, którego zadaniem jest uprawa szeregu zbóż i owoców, hodowla zwierząt, kupowanie nowych maszyn i osprzętu rolniczego oraz rozbudowa i zarządzanie własnym gospodarstwem. Do dyspozycji gracza oddanych jest ponad 170 licencjonowanych, drobiazgowo odwzorowanych maszyn przeznaczonych do odpowiednich zadań na roli, podczas różnych pór roku. To wszystko dostępne jest na zróżnicowanych mapach, gdzie dostępnych jest ponad 80 różnych pól, na których będą mogli uprawiać nie tylko różne rodzaje zbóż, ale także popularne warzywa – buraki, ziemniaki i inne.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

8 Shares
Share8
+1
Tweet