Zakończenie 4. sezonu Stranger Things już dostępne i jest bardzo długie. Fani “powinni się martwić”

Netflix ma złe wieści dla fanów Stranger Things i Wednesday | Newsy - PlanetaGracza
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Stranger Things. Od dziś na Netfliksie dostępna jest druga część 4. sezonu serialu. To dwa, bardzo długie odcinki.

4. sezon Stranger Things wedle wielu fanów i krytyków odkupił winy poprzednich. Opinie są w większości naprawdę dobre, a wyniki oglądalności mówią same za siebie. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Niedawno świat obiegła wieść, że część scen nagrywana była w miejscu kaźni ofiar II Wojny Światowej. Netflix zrobił też z miejsca… hotel dla fanów. Więcej o całej sprawie przeczytacie w tym miejscu.

Stranger Things i zakończenie 4. sezonu dostępne

Niedawny zwiastun dwóch ostatnich odcinków wskazywał na sporo akcji. Twórcy upchnęli w nich rzekomo sporo “rzezi” i zwrotów akcji, których nikt się nie spodziewał. I nie ma się co dziwić, bo czeka nas naprawdę długi seans. Dla fanów “binge’owania” seriali wiele to nie zmienia, ale pozostali muszą przygotować się w zasadzie na dwa filmy pełnometrażowe. Pierwszy z odcinków “Tata” trwa 85 minut, ale ostatni “Na gapę” to już 2 godziny 30 minut seansu. Twórcy mogliby to podzielić na parę krótszych epizodów, ale najwyraźniej znajdziemy w nim tyle akcji, że po prostu nie było miejsca, w którym można byłoby zrobić przerwę.

Zresztą, już sami bracia Duffer informowali niedawno o tym, że fani “powinni się martwić” (m.in. za Variety). Ostatnie odcinki 4. sezonu to rzekomo “rzeź” w najczystszej postaci i mnóstwo śmierci. Nie wiemy jeszcze, kto zginie, ale zgodnie z sugestiami twórców, lepiej być przygotowanym na niespodziewane. Oczywiście każdy może o tym przekonać się we własnym zakresie, bo końcówka 4. sezonu jest już dostępna na polskim Netfliksie.

Świetną wiadomością dla fanów z pewnością jest potwierdzenie powstania 5. sezonu serialu. Ten ma być jednak tym ostatnim. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale bracia Duffer planują zakończenie przygód “Jedenastki” i jej przyjaciół właśnie na 5. sezon. Niedawno gruchnęła wieść o tym, że Netflix ma przygotować spin-offy. I nie ma w tym raczej żadnego zaskoczenia, w końcu to jeden z największych hitów na platformie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie