Stranger Things 4 rekordzistą wśród seriali anglojęzycznych Netfliksa. Na całym świecie lepsze tylko dwa tytuły

Stranger Things z rekordem wszech czasów anglojęzycznych seriali
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

4. sezon Stranger Things cieszy się ogromną popularnością. Świadczą o tym też statystyki uwzględniające łączną liczbę godzin, jakie widzowie przy nim spędzili.

Produkcji udało się pobić tym samym dotychczasowy rekord w kategorii zawierającej seriale anglojęzyczne. Netflix uwzględnia tu najpopularniejsze produkcje w ciągu 28 dni od premiery. Najnowszą odsłonę Stranger Things oglądano na całym świecie łącznie przez 781 040 000 godzin. Produkcja braci Duffer zdetronizowała tym samym Bridgertonów – 2. sezon oglądano łącznie przez „zaledwie” nieco ponad 656 mln godzin. Podium zamyka obecnie pierwszy sezon serialu osadzonego w XIX-wiecznej Anglii z wynikiem blisko 625,5 mln godzin.

Choć liczba zapisana przy Stranger Things jest rzeczywiście imponująca, a do tego prawdopodobnie jeszcze się zwiększy, nie jest to ogólny rekord Netfliksa. Ten będzie bardzo trudno pobić, w grę wchodzi bowiem ponad 1,5 mld godzin, a ściślej – 1 650 450 000. Wynik ustanowiło uwzględnione wśród seriali nieanglojęzycznych Squid Game. Na drugim miejscu znajduje się natomiast 5. sezon hiszpańskiego serialu Dom z papieru. On również chwilowo wygrywa z amerykańską konkurencją, mając na swoim koncie 792 230 000 mln godzin. Różnica jest jednak na tyle niewielka, że można się spodziewać, iż Stranger Things jeszcze powalczy o drugą lokatę w globalnym zestawieniu najpopularniejszych seriali.

Nadal możecie pomóc produkcji zwiększyć jej doskonały już wynik. W tym celu wystarczy oglądać zaprezentowane do tej pory odcinki 4. sezonu – statystyki są tworzone wyłącznie na tej podstawie. Już niedługo doczekamy się również finału nowej odsłony; dwa końcowe odcinki pojawią się na Netfliksie 1 lipca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie