Finał Stranger Things 4 na nowym trailerze. „On się nie zatrzyma, póki ktokolwiek został”

Stranger Things - finał sezonu na najnowszym zwiastunie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

4. sezon Stranger Things otrzymał nowy zwiastun. Nadal czekamy na dwa odcinki wieńczące emitowaną właśnie odsłonę.

Finał sezonu pojawi się na platformie Netflix już w przyszłym tygodniu. Tymczasem serwis nie daje nam zapomnieć o nadchodzącej premierze; w ramach przypomnienia dostaliśmy świeżutki trailer zapowiadający wydarzenia z nowych odcinków. Wygląda na to, że emocji nie zabraknie, zwłaszcza że twórcy zdecydowali się na wyjątkowo długie epizody. Ostatni z odcinków sezonu 4. ma liczyć aż 2 godziny 20 minut; takiej granicy często nie sięgają nawet filmy kinowe.

Zaprezentowany zwiastun przypomina również „najnowszy” hit podbijający od niedawna listy przebojów. Chodzi oczywiście o piosenkę Running Up That Hill Kate Bush. Choć utwór ma już 37 lat, za sprawą sezonu 4A Stranger Things jest obecnie na fali popularności; przy okazji współcześni widzowie mogą dowiedzieć się nieco więcej o muzyce młodości ich rodziców.

Na szczęście wiadomo już, że z bohaterami będziemy musieli pożegnać się wyłącznie w ramach przerwy między sezonami. Postaci z serialu powrócą jeszcze na następny, choć ostatni już sezon. Jak na razie nie wiadomo nic o planach na 5. odsłonę produkcji; pierwsze informacje mogą pojawić się dopiero po premierze finałowych odcinków.

Finał najnowszego sezonu Stranger Things pojawi się na Netfliksie już 1 lipca; tymczasem zobaczcie obiecany zwiastun z nutą Running Up That Hill w tle:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie