Stellar Blade bez cenzury – potwierdzają twórcy

Stellar Blade bez cenzury | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Gracze z niektórych regionów nie muszą się martwić potencjalną cenzurą Stellar Blade. Nowy tytuł ekskluzywny na PS5 trafi na każdy rynek bez cenzury.

Koreańskie Shift Up zasłynęło kontrowersjami wokół ukazywania “walorów” kobiecej protagonistki w Stellar Blade. Inna sprawa, że demo zapowiada faktycznie ciekawą produkcję i to taką, która może okazać się bardzo udanym tytułem ekskluzywnym na konsolę Sony.

Stellar Blade bez cenzury

Oczywiście w sieci gra zyskała rozgłos przede wszystkim za fakt “wypożyczenia” ciała profesjonalnej i popularnej modelki. Ta niemal w całości (bez twarzy) prezentuje model Eve, głównej bohaterki. To wystarczyło, aby spora liczba graczy zainteresowała się produkcją. Szczególnie że gra pozwoli niemal na “nagie” granie.

W tym wszystkim wielu graczy ucieszy wiadomość, iż Stellar Blade nie będzie absolutnie w żaden sposób ograniczone na jakimkolwiek rynku. Nie od dziś wiadomo, że wiele gier stawiających na nagość lub brutalność musi zostać nieco ocenzurowana przed debiutami w części regionów. Japonia, Australia czy Niemcy są szczególnie na takie rzeczy wyczulone.

Jak jednak przekazali twórcy, żaden gracze nie dostanie okrojonej wersji. Tytuł Shift Up zmierza na każdy rynek w identycznym wydaniu. Nie będzie ograniczeń w doborze strojów, brutalności czy pozostałych elementów rozgrywki.

W tym miejscu przypomnę, że Stellar Blade trafić ma na PS5 już 26 kwietnia 2024 roku. Oznacza to, że gracze pragnący poznać postapokaliptyczną przygodę science-fiction odpalą tytuł już za kilka dni. Na ten moment nie ma informacji o potencjalnym wydaniu na pozostałe platformy.

Źródło: VGC

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie