SteelDigi wkracza do Polski. Tych akcesoriów do konsol nie znacie

SteelDigi - zdjęcie stacji
Publicystyka Redakcja Poleca

Marka SteelDigi wkracza do Polski. Jeśli lubicie wyposażać swoje konsole w przydatne akcesoria, warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Znajdzie się coś zarówno dla fanów PlayStation, jak i Xbox.

SteelDigi to amerykański producent akcesoriów do konsol, którego produkty kupicie w sklepie GameExpert.pl. Wśród oferowanych akcesoriów znajdziecie przydatne dodatki do konsol – od stacji ładujących kontrolery, aż po wielofunkcyjne podstawki dla konsol PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Sprawdziliśmy niektóre propozycje sprzętów od SteelDigi w praktyce i trzeba przyznać, że inni producenci akcesoriów do konsol obecni w Polsce, zyskali właśnie mocną konkurencję. Stosunkowo niskie ceny idą tu w parze z dobrą jakością wykonania i funkcjonalnością. Co najbardziej rzuca się w oczy to jednak to, że firma przygotowała sprzęt dostosowany do graczy o różnych wymaganiach.

SteelDigi ma w ofercie (nie)zwykłe stacje do konsol

Szczególnie ciekawie wypadają stacje do konsol SteelDigi Azure Crow dostępne w białym oraz czarnym kolorze przeznaczone dla PS5. To swoiste huby oferujące znacznie więcej niż jedynie trzymanie naszej konsoli w pionie. Każdą z nich kupicie za około 150-160 złotych.

SteelDigi - mała stacja do konsoli PS5
SteelDigi Azure z wysuniętą tacką na pudełka z grami
ZAMÓW – SteelDigi Azure Crow

Stacje Azure Crow White i Azure Crow Black oferują dwa wentylatory chłodzące konsolę od dołu, dwa doki ładujące dla kontrolerów, wysuwaną tackę z przechowalnią na 12 pudełek z grami oraz dwa porty USB z przodu stacji. Warto wspomnieć, że stacja ta jest kompatybilna zarówno z PS5 z napędem, jak i z wersją Digital.

Sprzęt jest solidny. Azure Crow prezentuje się estetycznie i pasuje wyglądem do PS5. Również porty ładujące kontrolery sprawdzają się bez zarzutu, a tacka (która przyda się graczom bez miejsca na półkach) to miłe udogodnienie. Moją uwagę przykuł jednak fakt, że nie mocujemy konsoli do stacji śrubą, co wpływa negatywnie na jej stabilność. Jeśli jednak nie mieszkacie w strefie częstych trzęsień ziemi, nie macie się o co martwić – PS5 samo w sobie stoi dość stabilnie przez swój ciężar.

Większe stacje SteelDigi to demony funkcjonalności

SteelDigi - duża stacja do konsoli PS5
SteelDigi Azure Cheyenne
ZAMÓW – SteelDigi Azure Cheyenne

Poza bardziej kompaktowymi stacjami, jak wspomniany wcześniej Azure Crow, SteelDigi ma w ofercie też Azure Cheyenne dla PS5. To nieco większy, ale też oferujący więcej funkcji sprzęt, który kupicie za około 160 złotych. Jest to też mój faworyt wśród wszystkich stacji, jednak to już wybór dla graczy, którym nie szkoda miejsca koło telewizora i mają PS5.

SteelDigi - duża stacja 2
Doki ładujące dla kontrolerów i dodatkowe chłodzenie

Są wentylatory chłodzące konsolę, są doki ładujące dla kontrolerów, ale na tym nie koniec. Zamiast tacki pojawia się „półeczka” na gry, która pozwala trzymać wybrane pudełka na widoku bez konieczności wysuwania czegokolwiek ze stacji. Dodatkowo tuż obok miejsca na gry znajduje się wgłębienie pozwalające na przechowywanie pilota do PlayStation 5 lub (jak w moim przypadku) do soundbara. SteelDigi Azure Cheyenne jest też przykręcane śrubą do konsoli, dzięki czemu przewrócenie jej będzie nie lada wyzwaniem.

U SteelDigi nie brakuje też propozycji dla posiadaczy sprzętu Microsoftu. Konsole Xbox Series i One również zyskały większe stacje oferujące porty do ładowania padów, dodatkowe chłodzenie i tacki na gry: SteelDigi Jade Mojave, Green Mochican oraz Jade Mohawk – każda z nich to wydatek w okolicach 150 złotych. W tym przypadku również trudno narzekać na design i jakość wykonania. Miłym szczegółem jest to, że stacja stworzona z myślą o Xbox Series S nie zaburza mocno kompaktowości tej konsoli – niby detal, a ucieszy graczy z małą ilością miejsca przy telewizorze.

SteelDigi - stacje do Xbox
Stacje SteelDigi dla konsol Xbox
ZAMÓW – Stacje SteelDigi dla konsol Xbox

A co jeśli nie chcecie stawiać swojej konsoli na dużej stacji i zależy Wam tylko na wybranych funkcjach? I na to projektanci SteelDigi mieli sposób. Producent ma w swojej ofercie też pojedyncze akcesoria do konsol, które jakością dorównują swojemu większemu i droższemu rodzeństwu. Dla graczy chcących tylko ładować pady przygotowano dwie propozycje.

Dla kontrolerów też coś się znajdzie

Jeśli chcecie ładować swoje kontrolery i nie bawić się ciągle kablami, warto zwrócić uwagę na doki ładujące do PlayStation 5: Azure Canoe (dostępne w kolorze białym oraz czarnym) i Azure Toboggan. Obie propozycje pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch padów, więc możecie z wyprzedzeniem przygotować się na co-opa.

SteelDigi - Toboggan
SteelDigi Azure Toboggan
ZAMÓW – SteelDigi Azure Toboggan

Różnice między Canoe i Toboggan są estetyczne – oba urządzenia różnią się od siebie pod względem designu, rozmiarów oraz długości kabla zasilającego, a Canoe posiada też czarny wariant kolorystyczny. Oba urządzenia kupicie za mniej niż 100 złotych, więc dobór doku do Waszych kontrolerów DualSense to już tylko i wyłącznie kwestia gustu.

SteelDigi Azure Canoe
SteelDigi Azure Canoe
ZAMÓW – SteelDigi Azure Canoe

SteelDigi Hammock pomoże w organizacji strefy gracza

Jeśli zarówno stacje do konsol jak i osobne doki do kontrolerów zajęłyby zbyt dużo przestrzeni na Waszym stanowisku do grania, również dla Was coś się znajdzie. Hammock to pojedynczy dok do ładowania kontrolera połączony z wieszakiem na słuchawki, który kupicie w białej lub czarnej wersji kolorystycznej za 80 złotych. O stopniu naładowania pada poinformuje Was specjalna dioda umieszczona z przodu urządzenia.

SteelDigi Hammock
SteelDigi Hammock
ZAMÓW – SteelDigi Hammock

Jeśli zechcecie zawiesić Hammock na konsoli, montaż jest banalnie prosty i akcesorium jest gotowe do użycia prawie od razu po wyjęciu z pudełka. Jeśli jednak nie zamierzacie wieszać niczego na swoim PS5, w zestawie znajdziecie też dodatkowe części pozwalające na zawieszenie akcesorium na ścianie.

SteelDigi Hammock 2
SteelDigi Hammock

Powyższe akcesoria to tylko część oferty SteelDigi. Producent przygotował też chociażby czarne obudowy do PS5, doki ładujące do PlayStation 4 i parę innych propozycji. Cieszy fakt, że w każdym opakowaniu znajdziemy nawet kable i (jeśli są potrzebne) dodatkowe śrubki, co niestety nie jest standardem u wszystkich producentów akcesoriów. To, w połączeniu z solidną jakością wykonania i pasującym do danej konsoli designem, sprawia, że SteelDigi wbija się na polski rynek z impetem i bez wstydu może stawać w szranki z konkurencją.

Źródło: Materiał powstał we współpracy ze SteelDigi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie