Rozpoczął się Festiwal Tajemnic na Steam. Mnóstwo przecen na bardzo ciekawe tytuły

Steam z nowym wydarzeniem i przecenami. Sporo dobrych ofert
Newsy PC

GabeN znów wyciągnął rękę po nasze portfele, tym razem jednak spowity jest aurą tajemniczości. Rozpoczął się Festiwal Tajemnic 2023 na Steam!

Gracze może spotkać wiele dobrych rzeczy jak np. wbicie nowego levela, pokonanie tego wkurzającego bossa czy zdobycie oczekiwanego elementu wyposażenia. Odchodząc jednak od stricte gamingowej terminologii, jedną z najlepszych rzeczy dla graczy jest także wyprzedaż gier. I taka właśnie rozpoczęła się na Steam.

Festiwal Tajemnic 2023 na Steam

Tym razem padło na “Festiwal Tajemnic”, czyli kolejną odsłonę wydarzenia umożliwiającego kupienie wielu ciekawych tytułów po niższych cenach. Brzmi świetnie, a jeżeli jesteście fanami detektywistycznej roboty, tajemnic i zagadek – lepszego wydarzenia zapewne nie dostaniecie.

Festiwal Tajemnic Steam już tu jest i jest poświęcony grom o prowadzeniu śledztw i rozwiązywaniu tajemnic! Wydarzenie potrwa tydzień – od teraz do 27 lutego do 19:00 wyszukujcie dema, zniżki (i nie tylko) na istniejące oraz nadchodzące gry, które stawiają nacisk na rozwiązywanie tajemnic (dużych i małych).

– informuje Valve na blogu

Także nie tylko mamy sporo ciekawych ofert i przecen, ale również dema i podgląd, co takiego w gatunku szykuje się na horyzoncie. Co ciekawe, firma przedstawiła również zwiastun wydarzenia, na którym pokazano jedne z najbardziej znanych i popularnych gier detektywistycznych lub utrzymanych w podobnej atmosferze tajemnicy. Jest tam więc ciekawa przygodówka Blacksad, niezwykle popularne Among Us czy genialne Return of the Obra Dinn.

Znajdziemy tu sporo wyróżnionych ciekawych gier. Osobiście zainteresowałem się akurat intrygującym A Bavarian Tale – Totgeschwiegen i Lake Haven – Chrysalis. Te pozycje nie są jednak w promocji. Taniej kupimy zaś m.in. Depersonalization (82,79 zł), Hello Neighbor 2 (114,39 zł), Heavy Rain (34,50 zł), Syberia: The World Before (57,19 zł), Return of the Obra Dinn (35,99 zł), AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (107,49 zł) i wybitnie dobrze przyjęte zeszłoroczne Pentiment (67,49 zł).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie