Nowa wyprzedaż na Steam dla fanów działania w cieniu

Steam z nową wyprzedażą dla fanów działania w cieniu
Newsy PC

Festiwal Skradanek 2023 na Steam właśnie się rozpoczął. Wraz ze startem wydarzenia, fani gier stealth mogą liczyć na spore obniżki.

Tęsknicie za Splinter Cell albo Metal Gear Solid? Bez Hitmana nie wyobrażacie sobie gamingu, a Thief przypomina Wam najlepsze lata spędzone przy świetnych komputerowych przygodach? W takim razie nowy Festiwal Skradanek na Steam teoretycznie jest czymś w sam raz dla Was. O ile tylko jesteście w stanie dość swobodnie interpretować termin “skradanka”.

Wydarzenie trwa do 31 lipca, więc nie jest jakoś szczególnie długie. Dlatego najlepiej jak najszybciej przejrzeć i tak obfity katalog gier dostępnych w ramach wyprzedaży. Jak wspomniałem wcześniej – nie tylko fani skradania znajdą tu coś dobrego. Dziś ten gatunek jest dosyć niszowy i wiele przecenionych gier to po prostu pozycje z elementami skradania. Far Cry, Ghost Recon czy seria Metro to pozycje, które oferują więcej niż tylko skryte wypełnianie celów misji.

Przykładowe oferty na nowym wydarzeniu Steam:

Jak więc widzicie, przeceny są całkiem fajne, szczególnie jeżeli chcielibyście ograć jakiegoś “indyka” albo nieco starszą produkcję. Oczywiście, że znajdziemy tu serię Splinter Cell, a nawet Assassin’s Creed, ale jeżeli szukacie fajnych mechanik skradania to równie dobrze warto zainteresować się choćby prześwietnym Gloomwood czy zaskakująco udanym Weird West. Polecam udać się na główną stronę wydarzenia i samemu sprawdzić, czy przypadkiem nie przeceniono czegoś z naszej listy życzeń.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie