Setki gier do wypróbowania za darmo na Steam. Ruszyło wielkie wydarzenie

Steam Next Fest 2023 rozpoczęte. Setki gier do wypróbowania za darmo
Newsy PC

Na tę edycję Steam Next Fest czekałem z wielkimi nadziejami. W końcu event wystartował, a specjalnie dla Was wybrałem najciekawsze dema do sprawdzenia.

Już możemy korzystać z nowej edycji cyklicznego wydarzenia Steam Next Fest. Event koncentruje się na tytułach zmierzających na platformę, które możemy sprawdzić za sprawą setek wersji demo. Jest ich naprawdę mnóstwo, a na wszystko mamy zbyt mało czasu. W praktyce oznacza to jedno – lepiej się pospieszyć i pobrać najbardziej interesujące nas tytuły, póki są dostępne.

Tym razem czekałem na tę edycję, bo liczyłem na sprawdzenie paru potencjalnych perełek. Już wcześniej mogliśmy się dowiedzieć o niektórych grach, które sprawdzimy za darmo. Nie będę się rozpisywał o każdej z nich, bo nie o to tu chodzi. Niżej znajdziecie jednak najciekawsze pozycje aktualnie dostępne do sprawdzenia. Lista jest subiektywna i, jak zresztą samo Next Fest, skupia się wyłącznie na niezależnych perełkach. Niektóre z wymienionych poniżej gier oferują demo już od jakiegoś czasu, ale i tak je tu wrzucam, bo po prostu szkoda byłoby przegapić taką okazję.

Najciekawsze gry do sprawdzenia za darmo na Steam Next Fest 2023:

Zapewne przegapiłem co najmniej kilkadziesiąt wartych uwagi pozycji, także możecie dzielić się swoimi odkryciami w komentarzach. W końcu nie zostało wiele czasu, bo całość trwa do 26 czerwca. Oczywiście nie wszystkie dostępne dema znikną, ale raczej zdecydowana większość jest mocno limitowana.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie