Wielka wyprzedaż Steam rozpoczęta. Tysiące gier w sporych przecenach

Steam - Letnia Wyprzedaż 2023 rozpoczęta. Tysiące gier taniej
Newsy PC

Letnia Wyprzedaż 2023 na Steam już się rozpoczęła. Klasycznie gracze mogą kupić tysiące gier w niższych cenach. Warto zwrócić też uwagę na sprzęt!

Jeżeli liczycie na to, że przed wakacjami kupicie jeszcze jakieś tanie gry, w które następnie będziecie mogli cisnąć przez kolejne tygodnie, to mam dla Was dobrą wiadomość. Steam Summer Sale 2023 właśnie wystartowało! Od wczoraj, od godziny 19:00 możemy przeglądać kosmicznie bogaty katalog tytułów w promocji. Gier jest dużo, więc być może podzielicie się w komentarzach najlepszymi przecenami?

Nowe wydarzenie trwa od wczoraj, ale zakończy się dopiero 13 lipca 2023 roku. Mamy więc dwa tygodnie na dokładne zorientowanie się w sytuacji. Wiele promocji znamy już z poprzednich edycji gigantycznej wyprzedaży, ale nie musicie się martwić; cały czas przybywa nowych gier, a co za tym idzie – także promocji jest więcej. Poniżej wybrałem kilka najciekawszych, które rzucają się w oczy od razu. Oczywiście nie sposób wymienić tu wszystkiego, więc zachęcam do samodzielnego przeglądania katalogu Steam.

Steam Letnia Wyprzedaż 2023:

To tylko wierzchołek góry lodowej promocji, więc polecam sprawdzić oferty samemu. Zrobicie to, udając się na oficjalną główną stronę wyprzedaży. Dodam jeszcze tylko, że teraz jest też najlepszy moment na zakup Steam Deck’a. Konsolę znajdziecie w tym miejscu, a przeceniona została nawet o 20%!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie