25 zł do Steam za darmo w Żabce. Powodzenia z polowaniem na kupony

Kupony Steam za darmo w Żabce. Wystarczy spełnić jeden warunek
Newsy PC

Możecie za darmo, w ramach dodatku do zakupu napojów Nescafe, zdobyć w Żabce kupon doładowujący Wasz portfel Steam na kwotę 25 zł.

Żabka nie pierwszy raz oferuje iście gamingowe atrakcje dla posiadaczy aplikacji tej sieci sklepów. Już wiele razy odbywały się promocje, dzięki którym można było zdobyć doładowanie do portfela Steam przy zakupie danego produktu. Przez jakiś czas można było nawet odebrać kod na pierwszą część Wiedźmina za żappsy. Nowa promocja brzmi całkiem ciekawie, ale jest jeden problem.

Akcja wystartowała już przedwczoraj i od tamtej pory większość graczy wcale nie jest zadowolona. Warunek jest całkiem prosty – kupujecie kawę w puszce (ktoś to naprawdę pije?) Nescafe w wersji latte lub latte caramel w dwóch egzemplarzach. W nagrodę za zeskanowanie aplikacji przy kasie dostajecie darmowe doładowanie na Steam w wysokości 25 zł. Proste i teoretycznie możliwe do osiągnięcia. W praktyce jednak jest zupełnie inaczej.

Promocja trwa do 23 maja lub do wyczerpania zapasu kodów. Żabka zaznacza, że okienko promocyjne otwiera się każdego dnia o godzinie 6:00. Tyle że dosłownie chwilę po otwarciu sklepów kodów już… nie ma. Od dwóch dni gracze starają się zdobyć doładowanie, ale w większości im to nie wychodzi. Codzienna pula kodów wynosi całkiem sporo, bo 250 zł, mimo wszystko rozchodzą się tak szybko, że cudem jest załapanie się na jeden.

Mimo wszystko czasu jeszcze trochę jest i o ile akcja nie skończy się przedwcześnie, każdy tak naprawdę ma szansę. Powodzenia w polowaniu na okazję!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie