Gra za darmo plus DLC. Klucz Steam na niebezpiecznie szybkie wyścigi

Steam-gra-za-darmo
Newsy PC

Jest okazja, by dostać za darmo klucz Steam na wyścigi, za które normalnie trzeba zapłacić niemal 72 zł. Warto tym bardziej, że gra jest bardzo dobrze oceniana.

Gra za darmo czeka w jednym ze sklepów, który rozdaje klucze Steam na Hotshot Racing. Tytuł wydano ponad dwa lata temu, lecz dzięki stylowi graficznemu praktycznie się nie starzeje.

Gra za darmo. Odbierz klucz Steam na Hotshot Racing

Klucze rozdaje Fanatical, a jedynym warunkiem, żeby go dostać, jest zalogowanie się do sklepu. Kto chętny, zgarnie kluczyk pod poniższym adresem:

Deweloper podkreśla, że oddaje w nasze ręce piekielnie szybką zręcznościową grę wyścigową, gdzie drift, ostra jak żyleta retro grafika i niesamowite poczucie pędu zapewniają niezwykłe doznania.

Na karcie gry Steam widnieje również informacja, że posiadając Hotshot Racing, można dostać za darmo dodatek Big Boss. Ten pozwala poszaleć w nowym trybie Beczkobomby, gdzie rozgrywka staje się wybuchowa jak nigdy dotąd. Z kolei w Boss Level Grand Prix czekają na nas nowe piekielnie szybkie tory.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie