Desktop Dungeons: Rewind za darmo na premierę, jeśli masz pierwszą część. Ta w historycznie niskiej cenie na Steam

Steam gry promocje
Newsy PC

Desktop Dungeons może pochwalić się ocenami na poziomie 82/100, a przed nami druga odsłona. Można ją mieć za darmo już na premierę. Wersja na Steam.

Każdy, kto posiada lub kupi teraz Desktop Dungeons, zgarnie za darmo drugą część gry, czyli Desktop Dungeons: Rewind. Dwójkę odbierzemy za free 18 kwietnia, bo właśnie wtedy tytuł zadebiutuje na Steam.

Jeśli nie posiadasz pierwszej części, kupisz ją obecnie na Steam w historycznie niskiej cenie za 13,49 zł. Warto, ponieważ ta mała gierka jest naprawdę udana. Świadczą o tym m.in. bardzo pozytywne opinie na karcie tytułu oraz średnia z recenzji na Metacritic. Wynosi ona aż 82/100.

Promocje na Desktop Dungeons obowiązują do momentu premiery drugiej części, czyli do 18 kwietnia, godz. 19:00 czasu polskiego.

Desktop Dungeons: Rewind to kompaktowa taktyczna gra akcji typu roguelike, która przeradza się w głęboką, ciągłą i strategiczną obsesję. Targuj się z bogami, wyposaż swoją łyżkę i wybieraj swoje bitwy, zanim otulisz się w kojącą ciemność. Ale uważaj… tam wciąż czeka na ciebie wiele potworów!

Opis gry ze Steam
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij: