State of Play - PlayStation

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

State of Play startuje już dziś. Gdzie i o której godzinie oglądać pokaz PlayStation?

PlayStation już dzisiaj zaprezentuje nowości na State of Play. Jeśli planujecie oglądać pokaz, w tym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Dzisiaj fani PlayStatiom będą mieli swoje małe święto. O ile Sony nie uraczy nas na razie wielkim pokazem nowości, dziś wieczorem obejrzymy mniejszą konferencję State of Play. Transmisja na żywo wystartuje o godzinie 23:00 czasu polskiego. Całość potrwa około pół godziny.

Możemy też wybrać preferowaną przez nas platformę do oglądania. Live-stream obejrzymy na kanałach Twitch i YouTube należących do PlayStation. Dodatkowo najpewniej cały pokaz zostanie udostępniony później w sieci w formie dłuższego nagrania.

Głównym bohaterem nowego SoP będzie Deathloop. Grze Arkane Studios poświęcimy około dziewięć minut naszej uwagi. Oczywiście na tym nie koniec pokazów. W trakcie transmisji zobaczymy też prezentacje gier third-party i od niezależnych deweloperów. Więcej o grach, które być może zobaczymy na konferencji przeczytacie w tym artykule.

Z góry warto uprzedzić, że nie ma co liczyć na świeże zwiastuny i prezentacje rozgrywki Horizon Forbidden West oraz nowego God of War. Zabraknie też omówienia PlayStation VR 2. Sony zaznacza, że powyższe tematy zostaną poruszone przy okazji innych eventów i ogłoszeń, może nawet jeszcze tego lata.

Informacje dotyczące kolejnych konferencji Sony zostaną udostępnione za jakiś czas. Na razie musimy zadowolić się skromnym, ale konkretnym pokazem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się