Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Śródziemie: Cień Wojny kończy z mikropłatnościami

Kilka miesięcy po premierze Śródziemie: Cień Wojny deweloperzy rezygnują z kontrowersyjnego systemu.

Studio Monolith Productions informuje, że na przestrzeni najbliższych miesięcy Śródziemie: Cień Wojny doczeka się kilku darmowych aktualizacji, które powinny pozytywnie wpłynąć na przyjemność z rozgrywki.

Przede wszystkim z tytułu zniknie sklep, w którym za prawdziwe pieniądze gracze mogą kupować specjalne skrzynie zawierające nowych popleczników oraz bonusy. Mikropłatności pozwalają np. szybciej nabić doświadczenie, by uniknąć powtarzalnego grindu, który w końcowych fazach Śródziemie: Cień Wojny potrafi nieźle dać w kość.

Sklep w Śródziemie: Cień Wojny zostanie definitywnie zamknięty 17 lipca tego roku, lecz już o wiele wcześniej (8 maja) nie będziemy mogli zaopatrzyć się w nim w złoto.

To nie jedyne zapowiedziane przez deweloperów zmiany. Producenci zamierzają również zaserwować nam szereg darmowych aktualizacji, w których znajdziemy m.in. nowe elementy fabularne, likwidację błędów czy ulepszenie Cienia Wojny – ostatniej fazy kampanii dostępnej po ukończeniu finalnej misji, gdzie gracze bronią swoich fortec przed hordami Saurona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%