Fani RPG powinni spojrzeć na nową promocję w PS Store

Kolejna gra w promocyjnej cenie z okazji zbliżających się świąt.

Przez najbliższe 48 godzin możemy skorzystać z obniżki na Śródziemie: Cień Wojny, które zostało przecenione w PS Store w ramach akcji 12 Deals of Christmas.

Cena podstawowej wersji gry została obniżona o 49 procent i kosztuje obecnie 145 zł. Edycja Złota została natomiast ścięta o 41 procent i można ją nabyć za 269 zł. Waszym zdaniem to dobre ceny, by szarpnąć się na przygodę w Śródziemiu?

Śródziemie: Cień Wojny zostało docenione przez recenzentów za to, co w RPG niemal najważniejsze, czyli system rozwoju postaci. Produkcja zbierała po premierze oklaski również za system walki, dobrze rozbudowany system Nemesis czy bogaty świat, w którym naprawdę sporo się dzieje. Dla niektórych był to jednak minus, ponieważ czasem ciężko ogarnąć wszystkie wątki fabuły, a przez natłok zadań kampania trochę powoli nabiera rozpędu. Pojawiały się też głosy o powtarzalności. Komu nie spodobała się poprzednia część, przy Śródziemie: Cień Wojny również może kręcić nosem. Co do mikropłatności, te na szczęście nie wpływają na rozgrywkę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.