Spider-Man: Miles Morales – zobacz nowe kostiumy z gry. Pojawią się też na PS4

0 komentarzy

Ujawniono nowe kostiumy, które pojawią się w Spider-Man: Miles Morales. Co ciekawe, stroje z wersji Remastered podstawki trafią też na PlayStation 4.

Premiera nowej odsłony Spider-Mana od Insomniac zbliża się wielkimi krokami. Poza świeżą fabułą i nowym bohaterem gra zaoferuje wiele nowych mocy (w tym jedną, wyjątkowo uroczą) i kostiumów. Twórcy pochwalili się dwoma kolejnymi strojami, w jakie będzie mógł ubrać się Miles Morales.

Pierwszy z nich, TRACK, to przewiewny, wygodny kostium do bujania się po mieście. Wygląda raczej estetycznie i dość standardowo, choć użyta paleta kolorów może się podobać.

Drugim strojem jest Crimson Cowl. Tutaj jest nieco ciekawiej, bowiem Miles będzie miał szansę przywdziać na głowę kaptur, który swoją drogą wygląda dość podobnie do tego używanego przez zakon asasynów. No, przynajmniej w kwestii kształtu.

Prezentacja została przeprowadzona dość klimatycznie. Poniższe materiały są stylizowane na wycinki z fikcyjnej gazety Daily Bugle. Pismo jest doskonale znane fanom komiksów i całego pajęczego uniwersum.

Dodatkowo jeden z pracowników Insomniac potwierdził, że nowe stroje ze Spider-Man Remastered trafią również do pierwotnej wersji gry na PS4.

Nie znamy konkretnej daty wydania aktualizacji, ale zostanie ona zapowiedziana już niebawem.

Produkcja trafi w ręce graczy już 12 listopada.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się