PS5 i PS4 - kontrolery

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sony obiecuje długie wsparcie PS4. Producent nie opuszcza swojej konsoli

Sony czuje się odpowiedzialne za posiadaczy PS4. Producent twierdzi, że zamierza jeszcze długo wypuszczać gry na swoją siedmioletnią konsolę.

Konsole PlayStation mają tendencję do otrzymywania wsparcia jeszcze długo po premierze. Stareńkie PlayStation 3 ciągle otrzymuje cykliczne aktualizacje zabezpieczeń i wiele wskazuje na to, że PlayStation 4 czeka jeszcze dłuższe wsparcie po premierze.

Jim Ryan wspomniał o kontynuowani wsparcia dla czwartego PlayStation w wywiadzie dla magazynu EDGE. Szef marki stwierdził, że konsolę czeka długie i bogate w nowe produkcje życie.

Czujemy odpowiedzialność za ogromną społeczność i czujemy potrzebę dalszego wypuszczania gier na PS4 tak długo, jak będzie na to zapotrzebowanie. Myślę że jest to słuszne, jest też racjonalne i uważam, że PlayStation 4 zostawi za sobą ślad, którego nie ujrzeliście przy okazji PS3.

-komentuje Jim Ryan dla EDGE

Ryan potwierdził tym samym, że nowa konsola Sony nie będzie jedyną platformą producenta ze świeżymi produkcjami. Otrzymaliśmy zapowiedź tej wiadomości przy okazji potwierdzenia Horizon Forbidden West w wersji na starszą generację i wiele wskazuje na to, że nie będzie to jedyny tytuł ekskluzywny zmierzający dodatkowo na PS4.

To zdecydowanie postawa warta pochwały. Nie każdy chce od razu przenosić się na nową generację, a głównym argumentem do zmiany sprzętu jest przecież nie tylko większa moc najnowszych konsol, ale też świeże produkcje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się