Skull and Bones tanieje z dnia na dzień. Sprawdź, za ile kupisz dziś tę piracką grę

skull and bones cena
Newsy PC PS5 Xbox Series

Skull and Bones, jedna z droższych gier Ubisoftu (70 dolarów wymienne na 250 zł), w 3 tygodnie po premierze doczekała się pierwszych dużych przecen.

Po trudnym procesie deweloperskim i wielu przesunięciach premiery, Skull and Bones pojawiło się ostatecznie w tym roku, dokładnie 16 lutego, w cenie 70 dolarów. Nie minęło jednak zbyt wiele czasu, zanim sprzedawcy detaliczni obniżyli ceny gry. W sklepach zagranicznych wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X/S można już kupić za 50 dolarów. Z kolei w Polsce grę kupimy już za 175 złotych, zamiast początkowych 250 zł. Nic jednak dziwnego, ponieważ opinie o grze nie są zbyt dobre, toteż i nowych kupców brak.

CEO Ubisoftu o Skull and Bones – dlaczego tak drogo?

Na tydzień przed premierą Ubisoft zapytany o to, dlaczego tak wysoko wycenił grę, która jest dodatkowo grą-usługą (a więc proponuje dodatkowe płatności), CEO studia odpowiedział, że Skull and Bones zasługuje na taką wycenę ze względu na swoją “skalę”.

Skull and Bones to pełnoprawna gra. To bardzo duża produkcja i wiemy, że ludzie naprawdę zobaczą, jak rozległy i kompletny jest ten tytuł.

– Yves Guillemot, CEO Ubisoftu

Na szczęście wciąż nie musimy kupować najnowszej produkcji Ubisoftu ani za początkowe 250, ani też za 175 złotych, aby na własnej skórze przekonać się, czy będzie to rozrywka odpowiednia właśnie dla nas. Deweloper uraczył wszak graczy miłą niespodzianką i każdy z nas, może skorzystać z darmowej, ośmiogodzinnej wersji próbnej, dostępnej na wszystkich platformach. A jeśli produkcja faktycznie się nam spodoba, zawsze będzie można ją kupić i przenieść poczynione postępy do pełnej wersji gry.

Skull and Bones – przekrój cen w przeciągu 6 ostatnich miesięcy
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie