Skate 4 może być znacznie bliżej, niż myślimy. EA ma niebawem pokazać grę

Skate 4 może zostać pokazane już niebawem. Nowe przecieki o grze
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Świetne wieści dla graczy, którzy nie mogą doczekać się Skate 4. Nowa część cenionej serii może zostać oficjalnie zaprezentowana już niebawem.

Zapewne niedawna wiadomość o skasowaniu remake’ów Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4 mocno zabolała fanów sportu deskorolkowego. Na osłodzę pozostaje nam wyczekiwać kolejnych informacji na temat Skate 4, lub też po prostu skate. (z kropką). EA już od jakiegoś czasu wyjaśnia, że pracuje nad grą, ale oprócz skąpego krótkiego materiału wideo nie dostaliśmy praktycznie nic. No dobra, było jeszcze zapewnienie, że „czwórka” wyjdzie też na PC.

Teraz do sprawy powrócił znany insider, Tom Henderson. Na łamach Try Hard Guides wyjaśnił najnowsze plotki, które słyszał od swoich źródeł związanych z Electronic Arts. Te wskazują na to, że nowa część serii ma oficjalnie zostać pokazana już w przyszłym miesiącu – lipcu. Podobno od pewnego czasu odbywają się intensywne testy. Może to również wskazywać na to, że gra znajduje się w znacznie bardziej zaawansowanej fazie produkcji, niż możemy sądzić.

Poprzednie materiały pochodziły z kwietnia tego roku, jednak wyglądały na dość wczesną wersję gry. Ponoć ten build jest już historią, a prace znacząco posunęły się do przodu. Szkoda tylko, że rzekoma rychła zapowiedź jest i tak tajemnicą. Nie wiemy, co takiego EA może faktycznie pokazać. Stawiam na zwiastun, ale istnieje również szansa na porządny gameplay albo chociaż jego urywki.

W okresie od stycznia do marca 2023 roku EA ma zamiar wypuścić parę nowych gier, w tym jedną „ważną markę”. Choć pewni nie jesteśmy, wiele wskazuje na to, iż mowa właśnie o skate. Teoretycznie mogłoby to oznaczać, że prace faktycznie zbliżają się ku końcowi. To są jednak wyłącznie domysły, a źródła Hendersona nie były w stanie ich potwierdzić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie