Serwery CDP.pl uległy przeciążeniu

Giermasz zorganizowany w formie cyfrowej, cieszył się tak dużą popularnością, że strona internetowa nie wytrzymała sporej ilości odwiedzin.

Na chwilę obecną nie ma możliwości by skorzystać z oferty i zakupić interesujący nas tytuł. Można przypuszczać, iż obecna sytuacja przełoży się na dłuższy czas obowiązywania promocji. Jak pamiętamy pierwotnie miała ona trwać 12 godzin.


Inicjatywa CDP.pl miała umożliwić klientom zakup bardzo dużej ilości tytułów, mowa tu nie tylko o grach, filmach, ale również e-komiksach i e-bookach. Cena wszystkich pozycji ustalona została na 9,99 zł. Jeśli mimo problemów technicznych udałoby się Wam wejść na stronę, będziecie mogli m.in. nabyć: Kingdoms of Amalur: Reckoning, MachinariumHotline Miami bądź Dirt 3.

Przypominamy również, że w wyniku dokonywania zakupów na stronie przez klientów, oraz rejestrowania kolejnych użytkowników w serwisie CDP.pl, rósł będzie pasek postępu, który gdy dojdzie do 100% odblokuje głośnego RPG’a – Wiedźmina 2: Zabójcę Królów

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet