Serial Fallout ze specjalną prezentacją. Sprawdź kiedy i gdzie oglądać zwiastun produkcji

serial fallout trailer
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Na Twitterze serialowej adaptacji gier z serii Fallout pojawiła się zapowiedź specjalnej prezentacji. Wygląda na to, że jeszcze dziś otrzymamy więc zwiastun produkcji.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawiły się nowe materiały od Amazona, dotyczące serialu Fallout. Twórcy udostępnili m.in. krótkie wideo, a także trzy klimatyczne plakaty, przedstawiające bohaterów, których historię poznawać będziemy na przestrzeni 8 odcinków pierwszego sezonu. Są nimi Lucy, mieszkanka krypty 33, której ojciec jest jej nadzorcą, Maximus (członek Bractwa Stali) oraz ghoul-kowboj (plakaty znajdziecie poniżej). Dziś z kolei do sieci ma wpaść “specjalna prezentacja” serialu. Można ze spokojem obstawiać, że będzie to trailer. Warto więc obserwować bacznie wspomniany profil filmu na Twitterze, ale także kanał Amazon Prime Video na YouTube.

Serial Fallout – gdzie oglądać, kiedy premiera?

Premiera serialu Fallout na Amazon Prime zaplanowana jest na 12 kwietnia. Serial, jak z pewnością wiecie, oparty będzie na jednej z najlepszych gier wideo wszech czasów. Opowiadać ma o doli i niedoli w świecie, w którym niemal nic już nie zostało. Od apokalipsy minęło wszak 200 lat, a dobrotliwi mieszkańcy luksusowych schronów nazywanych kryptami są zmuszeni do powrotu do niezwykle złożonego, radośnie dziwacznego i skrajnie brutalnego świata, który czeka na powierzchni. Nic tylko czekać na pierwszy trailer, a oto jego zapowiedź:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie