Kolejny aktor oficjalnie dołącza do 2. sezonu The Last of Us. Wcieli się w ważną postać

Serial The Last of Us z kolejnym nowym aktorem | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial The Last of Us powróci z drugim sezonem. Teraz poznaliśmy nazwisko kolejnego członka obsady, który wcieli się w Jesse’ego, istotną postać z gry.

HBO nie próżnuje i przygotowuje dla fanów 2. sezon serialu The Last of Us. Pierwszy spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem ze strony nie tylko fanów. Nic więc dziwnego, że jednocześnie platforma zastanawia się również nad spin-offem. Oprócz tego niedawno poznaliśmy nazwisko aktorki, która zagra Abby – jedną z głównych bohaterek The Last of Us Part II. Drugi sezon serialu ma być oparty właśnie na historii przedstawionej w grze.

Serial The Last of Us dostał swojego Jesse’go

Teraz dostaliśmy kolejne nazwisko następnego członka obsady. Young Mazino ma wcielić się w Jesse’ego, czyli przyjaciela Ellie i Diny z TLoU 2. Jest to kluczowa poboczna postać, która z pewnością pojawi się w co najmniej paru odcinkach, więc nie mówimy tu o drobnej roli. Co ciekawe, aktor nie ma koncie wielu popularnych filmów, więc serial The Last of Us może okazać się dla niego przełomem.

Po części taki już był, bo gwiazdor wystąpił w netfliksowym serialu od A24 zatytułowanym Awantura. Komediodramat z Ali Wong i Steven’em Yeunem okazał się świetną produkcją, która tchnęła oczekiwaną nowość w serialowej bibliotece platformy. Tam Mazino również grał poboczną postać. Wcześniej pojawił się również w filmie Glass.

Na razie nie znamy możliwej daty premiery 2. sezonu The Last of Us prócz tego, że ukazać się ma w 2025 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie