Serial The Last of Us dostanie spin-off o Billu i Franku? „To mógłby być nawet musical”

Serial The Last of Us może dostać spin-off | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Serial The Last of Us powróci do nas z co najmniej jeszcze jednym sezonem, ale twórcy zastanawiają się nad prequelem o Billu oraz Franku.

Trzeci odcinek serialu The Last of Us wywołał skrajne emocje. Dla jednych to jeden z najlepszych epizodów w historii seriali, a dla innych – zbyteczna poboczna historia, która niewiele wnosi do głównej fabuły. Śmiało można stwierdzić, że historia w nim przedstawiona drastycznie odbiega od gry. Wielu widzów pokochało jednak opowieść o Billu i Franku. Czy bohaterowie jednak powrócą?

Nick Offerman wcielający się w postać Billa został nagrodzony na gali Emmy za swoją rolę. Po wydarzeniu został zapytany o to, czy jego postać w jakiś sposób może powrócić do tego świata. Jak donosi serwis ComicBook, aktor miał wyrazić spore nadzieje na stworzenie prequela serii bądź też spin-offu w innej formie z uwielbianą przez fanów parą w roli głównej. Co więcej, podobny pomysł trafił już na stół włodarzy HBO.

Z pewnością zostało to zaprezentowane. Myślę, że możemy przygotować cały mini-serial prequela dotyczący ich życia, zanim się poznali. To mógłby być musical! Nie brakuje nam pomysłów. Zobaczymy, co wymyślą Craig i Neil.

– powiedział Nick Offerman

Warto dodać, że fragment dotyczący musicalu był żartem. To jednak pokazuje jak chętnie Offerman powróciłby do tej roli i tego świata. Jeżeli HBO nie widzi przeszkód, a producenci serialu wpadną na odpowiednio dobry pomysł – być może uniwersum faktycznie się poszerzy. Na razie jednak wciąż czekamy na więcej wieści w sprawie 2. sezonu. Wiemy już, kto zagra Abby.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie