Tak wygląda nowy FPS od współtwórców Call of Duty i Halo

Sentinel
Newsy PC

Studio Pathless Productions, zespół byłych twórców Halo i Call of Duty, ogłosiło nową grę FPS. Poznajcie Sentinel, strzelankę powstającą na Unreal Engine 5.

Sentinel znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie produkcji, ale już teraz wygląda całkiem interesująco. Warto obserwować rozwój tej gry choćby z uwagi, że odpowiadają za nią osoby pracujące wcześniej nad tak wielkimi seriami jak CoD oraz Halo.

Sentinel powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 5. Deweloper obiecuje nam kooperacyjną zabawę w piaskownicy, gdzie jako Kosmiczny Wiking spróbujemy ocalić to, co pozostało z ludzkości.

Poniższy zwiastun, jak wspomniałem, pochodzi z bardzo wczesnej wersji tytułu. Poziom grafiki, jak na Unreal Engine 5, nie imponuje. W samej grze widać też błędy techniczne. Warto jednak pamiętać, że droga do premiery Sentinel daleka, a gra ma szansę w tym czasie sporo wyładnieć.

Co do platform docelowych, póki co nie znamy szczegółów. Zapewne zagramy na komputerach PC, lecz czy również na konsolach PS5 i Xbox Series? Tego niestety jeszcze nie wiadomo.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij: