Sea of Thieves za darmo w ten weekend

Sea of Thieves za darmo w ten weekend
Gry za darmo Newsy PC XOne

Czas sprawdzić grę na Xbox One oraz PC.

Otwarta beta gry Sea of Thieves odbędzie się w dniach 9 marca od godz. 11:00 do 11 marca do godz. 11:00, umożliwiając wszystkim graczom bezpłatny dostęp do nadchodzącej premiery na wybranym przez siebie urządzeniu. W finalnej wersji beta, poza znanym już uczestnikom poprzednich edycji testowych trybem poszukiwania skarbów, graczom zostanie po raz pierwszy udostępniony tryb gry Merchant Alliance, oferując zupełnie nowy styl rozgrywki. Jednocześnie, w becie pojawią się nowe wyzwania w postaci zamieszkanych przez szkielety Fortec, pełnych kuszących skarbów, jak również czających na żeglarzy niebezpieczeństw.

W trakcie bety, posiadacze konsol Xbox One X będą mogli również zapoznać się z ulepszeniami gry przygotowanymi w ramach programu Xbox One X Enhanced, w tym doświadczyć natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – data premiery na PC, Xbox One i Nintendo Switch


Beta dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich graczy na konsoli Xbox One i komputerach PC z systemem Windows 10. Aby rozpocząć rozgrywkę należy pobrać pliki ze Sklepu na konsoli Xbox One lub w systemie Windows 10. Gra wymaga posiadania konta Xbox Live na obydwu urządzeniach, oraz abonamentu Xbox Live Gold na konsolach Xbox One. Beta nie jest objęta ograniczeniami w publikowaniu własnych materiałów, zatem gracze mogą do woli transmitować rozgrywkę, publikować zdjęcia i nagrania, i dzielić się ujęciami w sieciach społecznościowych.

Źródło: Microsoft

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie