Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sea of Thieves za darmo w ten weekend

Czas sprawdzić grę na Xbox One oraz PC.

Otwarta beta gry Sea of Thieves odbędzie się w dniach 9 marca od godz. 11:00 do 11 marca do godz. 11:00, umożliwiając wszystkim graczom bezpłatny dostęp do nadchodzącej premiery na wybranym przez siebie urządzeniu. W finalnej wersji beta, poza znanym już uczestnikom poprzednich edycji testowych trybem poszukiwania skarbów, graczom zostanie po raz pierwszy udostępniony tryb gry Merchant Alliance, oferując zupełnie nowy styl rozgrywki. Jednocześnie, w becie pojawią się nowe wyzwania w postaci zamieszkanych przez szkielety Fortec, pełnych kuszących skarbów, jak również czających na żeglarzy niebezpieczeństw.

W trakcie bety, posiadacze konsol Xbox One X będą mogli również zapoznać się z ulepszeniami gry przygotowanymi w ramach programu Xbox One X Enhanced, w tym doświadczyć natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – data premiery na PC, Xbox One i Nintendo Switch


Beta dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich graczy na konsoli Xbox One i komputerach PC z systemem Windows 10. Aby rozpocząć rozgrywkę należy pobrać pliki ze Sklepu na konsoli Xbox One lub w systemie Windows 10. Gra wymaga posiadania konta Xbox Live na obydwu urządzeniach, oraz abonamentu Xbox Live Gold na konsolach Xbox One. Beta nie jest objęta ograniczeniami w publikowaniu własnych materiałów, zatem gracze mogą do woli transmitować rozgrywkę, publikować zdjęcia i nagrania, i dzielić się ujęciami w sieciach społecznościowych.

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%