Twórca Scrubs pytany o wznowienie serialu. „Zrobimy to, ludziom nadal zależy”

Scrubs - serial ze wznowieniem? Twórca jest nastawiony pozytywnie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Bill Lawrence, twórca uwielbianego na całym świecie Scrubs, twierdzi, że serial powinien zostać wznowiony.

Portal Deadline informuje, że Lawrence odniósł się do pytania o wznowienie podczas niedawnego panelu ATX TV:

„Zrobimy to, bo ludziom nadal zależy, a my lubimy spędzać ze sobą czas.”

Donald Faison, serialowy Turk, dodał, że jego zdaniem mogłaby sprawdzić się tu formuła filmowa. Bill Lawrence jest bowiem zbyt zajęty, aby na nowo poświęcić czas na serial Scrubs. Film mógłby jednak domknąć wszystkie wątki i stanowić godne pożegnanie dla popularnej niegdyś produkcji.

Scrubs, czyli serial w Polsce znany pod bardzo nieudanym tytułem Hoży doktorzy, to jeden z kultowych już tytułów o tematyce medycznej. W przeciwieństwie do „poważnych” produkcji (tę reklamowano jako „dwa razy krótsza i dwa razy śmieszniejsza od Ostrego dyżuru„) podejmował bowiem tematykę pracy w szpitalu w komediowy sposób. Głównym bohaterem był tu młody lekarz J.D., który wraz z przyjaciółmi stawia pierwsze kroki w medycynie. Ostatecznie stworzono 8 sezonów z oryginalną obsadą oraz wieńczący całość sezon 9., którego wielu fanów serialu jednak dziś nie uznaje. Trzymamy więc kciuki, by potencjalne wznowienie produkcji utrzymało jednak poziom początkowych odsłon, a nie zaś nielubianych ostatnich odcinków.

Oryginalne sezony powstające w latach 2001-2010 będą dostępne na startującej w przyszłym tygodniu w Polsce platformie Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia