Odwiedź sceny zbrodni w Scene Investigators. Przetestuj grę za darmo

Scene Investigators
Newsy PC

Jeżeli macie w sobie żyłkę detektywa lub policjanta z wydziału kryminalnego, to mamy dla was dobre wieści. Od dziś na platformie Steam dostępna będzie gra Scene Investigators, w której odwiedzicie miejsca zbrodni. Wyjątkowy tytuł można też przetestować w ramach zupełnie darmowej wersji próbnej. Czy podołacie zagadkom?

Scene Investigators, czyli coś dla detektywów

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca detektywa na miejscu zbrodni? Widzimy efekt zdarzenia, być może narzędzia zbrodni lub inne poszlaki. Nie wiemy jednak, co i w jakiej kolejności się zdarzyło. Jeżeli interesuje was taka ciekawa praca, to gra Scene Investigators jest zdecydowanie dla was. Wcielamy się w niej w młodego śledczego w niedalekiej przyszłości, którego zadaniem jest rozwiązywanie takich zagadek.

Odwzorowywanie ciągu wydarzeń, szukanie poszlak, łączenie kropek i wskazywanie na podejrzanych. To interesująca produkcja, w której naszym celem jest dociekanie prawdy na podstawie tego, co zastaniemy na miejscu zbrodni. Jeżeli lubicie drążyć, szukać dziury w całym i poszukiwać prawdy, to w tej grze odnajdziecie się jak ryba w wodzie. Dziś też produkcja ma swoją premierę. Jeżeli nie wiecie, czy aby na pewno jest to tytuł dla was, to nic straconego.

Na karcie gry na platformie Steam możecie pobrać wersję próbną gry zupełnie za darmo. To oczywiście demo, a nie pełna wersja testowa z ograniczonym dostępem. Warto sprawdzić przed zakupem, bo gra będzie dość trudna i tylko spostrzegawczy gracze odnajdą się w tym świecie pełnym przestępstw.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie