Maciej Stuhr w serialu twórców „Domu z papieru”. Ruszyły zdjęcia do „Scar”

Maciej Stuhr
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Potwierdziły się informacje o udziale Macieja Stuhra w hiszpańskim „Scar”. Serial ma się pojawić w 2024 roku w Canal+ Online i Premium.

„Scar” jest adaptacją powieści hiszpańskiego pisarza Juana Gómeza-Jurado. Za scenariusz oraz reżyserię odpowiadają twórcy popularnego „Domu z papieru”, czyli Pablo Roa, Fernando Sancristóbal, oraz Miguel Ángel Vivas. O czym jest nowy serial?

Po tym jak Irina w wieku 9 lat przeżyła zamach na swoją rodzinę, wyjeżdża z Ukrainy na gorące południe Hiszpanii. Jej cel to wendeta na wschodnioeuropejskiej mafii działającej w Marbelli, której członkowie zabili jej rodziców i porwali siostrę. Bohaterka, dzięki profesjonalnemu szkoleniu otrzymanym od byłego sierżanta armii, wykorzysta wszystkie swoje zdolności, aby dokonać zemsty. Po drodze spotyka jednak Simóna, utalentowanego programistę, który walczy również ze swoimi demonami – dowiadujemy się z oficjalnego opisu serialu.

Produkcja ma łączyć akcję oraz emocjonującą fabułę w stylu „Nikity” oraz „Hanny”, co stanowi spore wyzwanie. Serial produkuje studio Plano a Plano, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Widzowie będą mogli go oglądać na platformach Canal+. W tej chwili przewidziany jest plan na 8 odcinków pierwszego sezonu.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij: