Za darmo z okazji Walentynek. Prezent na PlayStation i PC, dla fanów uroczego Sackboy’a

Final Fantasy XVI dostanie demo na PC | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5

Przypominam, że można już odbierać gratis do gry Sackboy: Wielka Przygoda. Jest on rozdawany z okazji tegorocznych Walentynkach.

Choć już po Walentynkach, to prezent do gry Sackboy: Wielka Przygoda nadal jest dostępny do pobrania. Prawdopodobnie będzie on za free przez dłuższy czas, tak jak inne rozdawane wcześniej do gry bonusy.

Walentynki w Sackboy: Wielka Przygoda. Co za darmo?

Każdy posiadacz gry w wersji na PC oraz konsole PS5 i PlayStation 4, może pobierać paczkę “Sackboy: Wielka Przygoda – kostium Walentynki”. Wbrew nazwie, dostajemy cos więcej niż nowy strój.

W walentynki Sackboy jest zawsze bardzo zajęty… Wszyscy go kochają! Vex żadnych walentynek nie dostanie, to chyba jasne. Pomóż rozsiewać romantyczny nastrój w Świecie Rzemiosła w tym kostiumie „Walentynki” w zestawie z chmurką, łukiem i strzałami w kształcie serc! Sprawdź też wyjątkowy gest „Walentynki” – trafi do każdego serca.

Opis dodatku z PS Store.

Oto linki do pobrania dodatku za darmo:

Tak prezentuje się rozdawany kostium:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie